Fotogaléria

     Informácia pre našich zákazníkov !! 

Na stránke  fotogalérie  sa snažíme vytvoriť náhľad – mienku, ako sa má systém vypadať,  aké sú „ odborné práce“  našich „ konkurentov “, ktorý po vykonaní práce – zmiznú – a pri problémoch, keď majiteľ potrebuje pomoc, nie sú. Dôkazom na takéto prípady – sú fotky – ktoré sú nevyvrátiteľné. 

Poznámka – na uvedomenie :  polievací systém je podobný stroj – mechanizmus – či auto, čo nás obklopuje.  Každému z nás je automatické a samozrejmé, že napr. :  auto berieme automaticky na STK a emisnú kontrolu. Do konca ak sa pokazí okamžite do servisu, lebo v dnešnej dobe málo kto vie opraviť sám, – na systém DODO – „ doďelej doma“.  Žiaľ polievací systém, sa podobá na  naše auto, je podobným prípadom,  potrebuje svoju pravidelnú údržbu – kontrolu – opravu. V prípade, ak základné servisné práce neuskutočníme včas , a v danom štádiu, uplynutím času sa nám to môže vypomstiť. Výdaje sa zväčšia, a príde nákladnejšia oprava.

V  prípadoch, kde polievací systém „zo základu“ je  nesprávne navrhnuté, – to je už zložitejší prípad. Dá sa aj tu spraviť úprava – oprava – prerobenie systému, ale to je už náročnejší , hlavne na časovej a  finančnej stránke. V takýchto prípadoch sa musí dosiahnuť  konsenzus :  realita – možnosti – únosnosti  – financie.  Je to dohoda s majiteľom, a ochota čo za čo.

Nerád, ale žiaľ sme nútený sa zaoberať  aj s takýmito prípadmi.

Prajem Vám príjemné preklikávanie medzi fotkami, dúfam, že zoberiete ponaučenie z “prípadov“ iných.

Sme tu pre VÁS,  polievací systém má slúžiť VÁS,  a nie naopak !!